PEYZAJ BÖLÜMÜPeyzaj ile ilgili detaylı bilgilere AstroVizyon ile ulaşın!

Astrolojideki 4 Temel Ev

Astrolojide her ev, hayatımızın farklı alanlarını yönetmektedir. Burçlar ve gezenler astrolojinin temel taşlarıysa, evlerde en az bilinmesi gereken konulardan biridir. Gezegenlerin sahip olmuş oldukları enerjiler, birçok değişken yol ile ortaya çıkmaktadır. Evlerse bu enerjilerin nasıl bir etki oluşturabileceğini bizlere göstermekte. Eğer gezegenler bir oyun aktörleriylse evler de aktörlerin rollerini oynayan faktörleri göstermektedir.

Birinci Ev

Yönetici Gezegen: Mars

Evin Sahibi: Koç Burcu

Astrolojide birinci ev dış görünümünüzü dışarıya yansıtmaktadır. Başkalarının bizi nasıl görmüş olduğu, kısa bir şekilde dıştaki görünümümüz olmaktadır. Dıştan gelebilen etkilere karşı da tepkilerimiz ya da uyum sağlama, ayrıca da kişinin dünyaya bakış acısı, aktivite, kendine olan güveni, öncülüğün sırasını belli etmektedir.

İkinci Ev

Yönetici Gezegen: Venüs

Evin Sahibi: Boğa Burcu

Astrolojide ikinci ev paranızı belirler. Sahip olacağınız mallar ve mülkler, geçim durumunuz, maddi kayıtlar ile ekonomik sorunları yönetmektedir. Ayrıca da kişinin mesleğini ve ticari yeteneklerine olan güven ve güvensizliklerini ortaya koymaktadır.

Üçüncü Ev

Yönetici Gezegen: Merkür

Evin Sahibi: İkizler Burcu

Astrolojide üçüncü ev,, fikir düzeyini, ilim kapasitesini, iletişim ve haberleşme gibi konuları yönetmektedir. Sorunlara yaklaşımı, analizi kısa bir şekilde sahip olunabilen bilgiyi nasıl değerlendireceğinizi belirlemektedir.

Dördüncü Ev

Yönetici Gezegeni: Ay

Evin Sahibi: Yengeç Burcu

Astrolojide dördün ev, kişinin hayatına atacağı temel esaslarını, sahip olacağı yaşam tarzını ortaya koyar. Anne ve baba ebeveyn durumlarında kişiler ile olan ilişkileri yönetmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir