PEYZAJ BÖLÜMÜPeyzaj ile ilgili detaylı bilgilere AstroVizyon ile ulaşın!

1 Milyonluk Soru

ATV ekranlarında sevenleri ile yeni sezonda buluşan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 1 milyon liralık sorusu uzun zamandır çok merak ediliyordu. Öyle ki; eski formatında ilk yayına girdiğinden bu güne kadar geçen sürede, son soru her zaman merak konusu oldu. Bu durum ile ilgili yüzlerce haber ve dedikodu üretildi. Kim Milyoner Olmak İster yeni sezon ilk bölümündeki yarışmasında sorulan 1 milyon liralık soru, kimilerinin beklentilerine göre yetersiz kalsa da; bazılarına göre cevaplaması oldukça zordu.

Geçen sezon yarışmanın son anlarında Çağdaş İrfan Yıldırım “Bir Kız Bana Emmi Dedi Neyleyim” sözü hangi ozana aittir?” sorusuna doğru cevap vermiş ve 1 milyonluk soruyu görme şansı elde etmişti. Yarışmacı ve seyircilerin merakla beklediği 1 milyonluk soru sırasında yarışma sezon sonuna girmiş ve herkes büyük merak içinde beklemeye başlamıştı.

Çağdaş İrfan Yıldırım’ın 1 milyonluk “Kur’an-ı Kerim’de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?” sorusuna ise yanıt vermedi ve yarışmadan 250 bin TL değerindeki ödülü alarak çekildi.

Sorunun doğru yanıtı ise Arı çıktı.

Soru: Kur’an-ı Kerim’de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?

A: Deniz
B: Güneş
C: Arı
D: Kalem

Cevap: Arı

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir