PEYZAJ BÖLÜMÜPeyzaj ile ilgili detaylı bilgilere AstroVizyon ile ulaşın!

2017 Ev tekstili Modasını Sinay ile Takip Edin

faraza-simetriEv dekorasyonunuzda büyük bir öneme sahip olan birçok ürünün üreticisi ve satıcısı olan Sinay sizlere birinci elden alışveriş yapma imkânı sağlıyor. Artık koltuklarınıza döşemelik kumaş seçerken, yastık ve kırlent alışverişi yaparken, masa örtüsü ve mutfak önlükleri alırken sitemize bakmadan alışveriş yapamayacaksınız. Uygun fiyatlar ile müşterilerle buluşturduğumuz ürünlerimiz ev tekstili sektöründe bir devrim niteliğindedir.

Sinay ile Modern Ev Tekstili

Evinizde yapacağınız ufak dokunuşlar ile büyük bir değişiklik sağlamak istiyor iseniz yeni sezonun renkleri ve modellerini bizimle takip edin. 2017 ev tekstili modası ürünlerinde modern ve Retro desenler yan yana yürümeye devam ediyor. Hatta Retro yeni modern oldu desek yalan olmaz. Geçmişten günümüze tekrar trend olan renklerle buluşturduğumuz kırlentler size düşük maliyetler ile güzel bir görüntü ve yenilenme yaşatacak.  Çok renkliliği ve pastel tonları ile dikkat çeken ev tekstili modası ile her eve uygun kırlent ve yastık desenleri bulmak mümkün.

Masa Örtülerinde Modern Tarzlar

Sinay.com.tr olarak satışa sunduğumuz masa örtülerinde artık örtünün yanında runner, peçete, özel dekorasyon ürünleri de bir arada sunuluyor. Bu sayede ayrı parçaları birbiri ile uydurmaya çalışmanıza gerek kalmadı. Ev tekstili sektöründe her an gerçekleşen yenilikler size hepsi bir arada sunulan satışların kolaylığını getirdi. İster tek olarak isterseniz takım olarak alabileceğiniz masa örtüleri hem klasik tarzlar için hem de hareketli ve modern evler için bulunmakta. Klasik modellerde renkler yine beyaz, bej ve pembeden yana devam ederken modern ev tekstili ürünlerinde çok renklilik söz konusu. Ayrıca dijital baskılı ürünlerimiz sayesinde kimsede göremeyeceğiniz tek örnek bir masa düzenine kavuşabileceksiniz.

Mutfak Önlüğü Modelleri

Puantiyeli, çiçek desenli, dijital baskılı birçok ürün alternatifi ile isterseniz sadece mutfak önlüğü isterseniz de fırın eldiveni, şef şapkası, havlusu ve ekstra hediyeleri ile evinizin şık aşçısı olabilir, mutfağınızda harikalar yaratmaya devam edebilirsiniz.

Kilim Modelleri

Retronun yeniden gündeme gelmesi kilimlere olan ilgiyi geri getirdi. Firmamızda da bulunan birçok kilim modeli sayesinde ufak zeminleri kaplamak hiç bu kadar estetik olmamıştı.

*** Bu yazı, Sinay.com.tr‘deki yazılardan ve görsellerden yararlanılarak hazırlanmıştır.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir