PEYZAJ BÖLÜMÜPeyzaj ile ilgili detaylı bilgilere AstroVizyon ile ulaşın!

İnternetten dosya indirmenin kolay yolu IDM

idm

İnternette sürekli veri indiren kişiler internet tarayıcılarının indirme uygulamalarından çok hoşlanmamaktadırlar. Bu yüzden kullanıcılar İnternet Download Manager gibi indirme konusunda kullanıcılara bir çok yeni özellik sunan uygulamalara yönelmektedirler. IDM kullanıcılar tarafından en çok kullanılan dosya indirme programıdır. Bu programın tercih edilmesindeki en önemli sebep onun sunduğu çoklu indirme ve daha hızlı indirme özellikleridir. Ayrıca bir indirme işlemini yarıda durdurarak bilgisayarınızı kapatabilmenize ve daha sonra devam etmenize olanak veren program bu özelliğiyle de önemli bir soruna çözüm getirmiştir.

Fakat şöyle bir sorun var ki uygulamanın ücretsiz sürümü kısıtlı kullanımlar içindir. 14 gün içinde satın alma işlemi yapmazsanız uygulama ücretsiz sürümünüzün bittiğini ve programı daha fazla kullanamayacağınızı size söyleyerek onu kullanmanızı engelliyor.

Bu sebepten ötürü kullanıcılar internet üzerinde IDM serial numarası arayarak onu ücretsiz olarak full sürüme geçirmeye çalışmaktadırlar. İnternette bir çok seri numarası var fakat bunların çoğu çalışmamaktadır. Selçuk Sönmez, kişisel blog sitesi kapsamında açtığı internet sitesinde yazdığı makaleda çalışan seri numaralar paylaşarak kullanıcıların programı kullanmalarını sağlamıştır. Onun sitesine bakmakta fayda var, bir çok işe yarar bilgiye yer vermiş sitesinde.

9 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir